بازسازی در مشهد

بازسازی منزل و آپارتمان در مشهد

همانگونه که میدانید با توجه به درآمد و وضعیت موجود خرید یا تعویض منزل یا آپارتمان میتواند با هزینه های بسیار بالایی همراه باشد بدیهی است که هر شخصی ممکن است به فکر بازسازی منزل قدیمی یا بازسازی خانه در مشهد افتد . خوب این فکر چندان هم غیر منطقی به نظر نمی رسد زیرا عملیات بازسازی منزل در مشهد میتواند مبلغی بسیار کمتری را روی دست شما بگذارد .  شما علاوه بر بازسازی ساختمان میتوانید به زیبایی و ارزش مادی ملک خود بیافزایید .

شما میتوانید از طریق لینک مقابل با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان ما مشاوره نمایید.

چرا عملیات بازسازی خانه را انجام میدهیم

در حال حاضر بسیاری از با توجه به گذشت سالها از ساخت واحد مسکونی ، اداری یا تجاری خود ، به جهت تمایل به ادامه سکونت ، فروش ، افزودن ارزش ملک ، تقویت ، زیباسازی و تطابق با سبک های روز معماری داخلی تمایل به بازسازی منزل ، خانه یا واحد مسکونی خود نشان می دهند .

اگر کمی دقت کنیم متوجه خواهیم شد با توجه به قیمت های افزایش یافته زمین و آپارتمان های نوساز ، علاوه بر اینکه وقت گذاشتن و هزینه کردن بر روی بازسازی واحد مسکونی مخصوصا در شهری زیارتی مانند مشهد  نه تنها فکر بدی نیست بلکه یک تصمیم کاملا معقولانه است .

همچنین باید در نظر داشت که آپارتمان ، منزل یا خانه کلنگی که در نظر شماست شرایط بازسازی را دارا باشد ، در این صورت شما قدم اول را برداشته اید .

در ادامه بطور کامل توضیح خواهیم داد که شما در چه شرایطی می توانیم بازسازی خانه یا آپارتمان یا حتی واحد تجاری / اداری خود را استارت زد و اقدامات لازم را انجام داد .

بازسازی خانه

از طریق لینک مقابل با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید .

چه زمانی میتوان بازسازی خانه را انجام داد

یکی از مهم‌ترین علت های  بازسازی ساختمان ، قدیمی بودن بافت داخلی یا خارجی بنا می باشد . یک بنا پس از گذشت مدت زمانی که از عمر آن سپری شود عمدتا فرسوده و یا از فرم افتاده و ممکن است هماهنگی آن با سبک ها از بین برود . در این هنگام بهترین اقدام بازسازی ساختمان است . حال این بازسازی بنا به تغییرات در نظر گرفته از سوی مالک میتواند بطور کلی یا جزئی باشد .

لازم است بدانید هر واحدی را می توان بازسازی نمود فقط باید برخی نکات را در نظر داشت که بازسازی خانه قدیمی شما به هزینه اضافی و ضرر و زیان تبدیل نشود . توجه به موارد زیر قبل از اقدامات و شروع مراحل بازسازی آپارتمان یا منزل خانه در مشهد خالی از لطف نیست .

 • مشورت با یک شخص کارشناس جهت دریافت مشاوره بازسازی
 • ارزیابی ارزش ملک پس از بازسازی و قبل از بازسازی در مشهد
 • برآورد هزینه و قیمت بازسازی خانه
 • بررسی فراهم بودن امکانات و شرایط بازسازي منزل
 • قابل اجرا بودن طرح بازسازی داخلی در فضا

مراحل بازسازی خانه کلنگی و آپارتمان

بازسازی ساختمان در مشهد و  بهره گیری از یک گروه کارشناس در این زمینه یکی از الزامات اولیه بازسازی داخلی منزل به شمار می رود . معمولا گروه های بازسازی میتوانند پروژه را برنامه ریزی کرده ، فضا را نیاز سنجی کنند متریال را انتخاب و پیشنهاد دهند و در مدت زمان بازسازی ساختمان گزارش را به کارفرما تحویل دهند .

بررسی و بازدید پروژه

مشاوره و ارائه چشم انداز

برآورد تقریبی هزینه ها

شروع به کار گروه بازسازی

شما میتوانید از طریق لینک مقابل با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان ما مشاوره نمایید.

بازسازی خانه در مشهد
بازسازی منزل در مشهد

مواردی مورد توجه در بازسازی خانه

 • بازسازی و نوسازی سقف ها
 • تغییرات سیستم های نورپردازی و برقی
 • در صورت نیاز تغییرات لوله کشی و تاسیسات
 • ایجاد تغییرات در دیوارپوش ها و کف پوش ها
 • تعویض و یا تعمیر شیرآلات ، سینک ، روشویی و ..
 • طراحی ، تغییرات و یا نوسازی کابینت
 • قاب بندی و تزیینات نیاز به دکوراسیون داخلی
 • ایجاد المان های تزیینی و دکوری یا حذف آنها

مدت زمان لازم برای انجام بازسازي

مدت زمان مورد نیاز برای انجام خدمات بازسازی آپارتمان یا منزل ویلایی در مشهد بستگی به مقدار بازسازي و طراحی داخلی آن توسط طراح دارد .

یک طرح ممکن است در چند روز به اتمام برسد و یک طرح می تواند هفته ها به طول بیانجامد . در واقع عملیات بازسازي خانه چون یک مساله ظریف و حاوی ریزه کاری است نباید عجله نمود و میبایست اجازه داد تا ظرافت ها و نکات طراحی و ایمنی در بهترین حالت ممکن انجام شود .

بدیهی است که یک تیم بازسازي ساختمانی معتبر علاوه بر خدمات بازسازی ساختمان در مناسب ترین حالت و زمان ممکن پروژه را به اتمام برساند اما شرط آنست که از کیفیت کم نشود .

نوسازی و بازسازی ساختمان
بازسازی منزل و آپارتمان قدیمی

اولویت فضا در بازسازی ساختمان

اگر بخواهیم فضا های یک ساختمان را به ترتیب اولویت برای عملیات نوسازی ، تعمیر و یا بازسازي تقسیم بندی کنیم معمولا موارد زیر در اولویت هستند :

 1. نوسازی و ایجاد تغییرات صحیح مطابق با الگو در آشپزخانه
 2. بازسازی نشیمن و پذیرایی به همراه اتاق تی وی روم
 3. نوسازی فضا و شیرآلات سرویس بهداشتی و تطبیق با سبک دکوراسیون
 4. بازسازی فضای داخلی و اتاق مستر همچنین اتاق خواب ها
بازسازي
بازسازي خانه در مشهد

قیمت و هزینه بازسازی ساختمان در مشهد

در واقع اگر بخواهیم واقع بینانه به مساله نگاه کنیم هزینه بازسازی خانه در مشهد را نمی توان بدون مشاهده طرح پیشنهادی ، با یک یا چند عدد بیان کرد . عملیات های تعمیر و نوسازی ساختمان در مشهد که امروز بطور عجیبی نوسان دارد همچنین هزینه ها به فاکتور های دیگری وابسته است که تماما ارتباط با کارفرمای پروژه دارد . لذا قبل از ارائه قیمت میبایست بازدید پروژه انجام شود و نیازهای کارفرما بطور کامل در یک چک لیست درج گردد ، سپس متناسب با طرح بازسازی برآورد قيمت بازسازي انجام شود .

در واقع قبل از شروع عملیات بازسازی خانه در مشهد باید پاسخ سوالات زیر در یک چک لیست بیابید تا بتوانید با خیال راحت تر بازسازي منزل خود را شروع کنید .

 • میزان بودجه و هزینه تقریبی اختصاص داده شده چه میزان است ؟
 • چه فضاهایی نیاز به بازسازي دارند و میزان تغییر به چه صورت است ؟
 • آیا سبک مورد نظر برای بازسازی را انتخاب کرده اید ؟
 • متریال انتخاب شده را از چه تایپی انتخاب میکنید ؟
 • برداشت میزان عملیات بازسازي و متریال مورد استفاده انجام شده است ؟
 • مصالح مورد نیاز شما در نوسازی چه خواهد بود ؟
 • مواردی که باید خلق شوند و مواردی را که باید حذف شوند بررسی کرده اید ؟

تمامی موارد فوق بر روی هزینه و قیمت بازسازی خانه در مشهد تاثیرگذار خواهند بود اما شما میتوانید برای نزدیک شدن به میزان بودجه مورد نیاز پروژه هایی که شباهت نزدیکی به ساختمان یا آپارتمان شما دارند بررسی شوند .

بازسازی خانه قدیمی در مشهد را از کجا شروع کنیم

در قسمت قبل اقدامات قبل از بازسازي را برای شما بیان کردیم و گفتیم اول باید باید نیازسنجی ها با توجه به بودجه مورد نظر برآورد شود و سپس مراحل نوسازی انجام شود .

پس از انجام بررسی های مورد نیاز شما باید با یک شرکت بازسازی ساختمان معتبر در مشهد که به اندازه کافی شناخته شده است مشاوره کنید و نیاز های خود را به طور کامل شرح دهید .

لازم به ذکر است که در ادامه ویژگی های یک گروه مهندسی که بتواند فعالیت های بازسازي آپارتمان یا منزل های کلنگی همچنین واحد های اداری و تجاری را از تغییر دکوراسیون داخلی گرفته تا تحکیم و تعمیر بنا برآورده کند شرح داده خواهد شد .

بازسازی خانه و آپارتمان در مشهد
بازسازی ساختمان و منزل در مشهد

 معایب و مزایای بازسازی خانه و آپارتمان

 مزایا

 • افزایش امنیت
 • افزایش ارزش مادی ساختمان
 • بهینه سازی مصرف انرژی و بهره وری بیشتر
 • ایجاد تحول در زندگی و بالا رفتن حس زیبایی شناسی
 • چیدمان صحیح و اصولی
 • جذب انرژی ها مثبت و دفع انرژی های منفی
 • تطابق با اصول سبک های دکوراسیون

 معایب

اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم بازسازي ساختمان یک سرمایه گذاری است که معایبی را به همراه ندارد اما اگر همین بازسازي خانه در مشهد به صورت صحیح اجرا نشود میتواند به زیان تبدیل شود .

بدیهی است که برای جلوگیری از ضرر و زیان احتمالی یا عدم هماهنگی در اجرا و در نهایت پیاده سازی طرحی که مطابق میل کارفرما نیست میتواند به یکی از معایب آن تبدیل شود . در نتیجه انتخاب یک تیم عملیاتی مناسب میتواند یک طرح را بطور کامل دگرگون کند .

افزایش قیمت ملک

بسیاری از افراد صرفا به جهت افزایش قیمت ملک اقدام به بازسازی می کنند از قدیم تاکنون اقدامات جهت بازسازي ملک با افزایش قیمت آن همراه بوده است بنابراین عملیات بازسازي و هزینه ها بیشتر سرمایه گذاری تلقی می شود تا هزینه های متفرقه !  تجربه ثابت کرده است که افرادی که ملک خود را بازسازي میکنند میتوانند ملک خود را سریعتر به فروش رسانده و یا به رهن و اجاره دهند.

انتخاب پیمانکار مناسب

یکی دیگر از مراحلی که شاید از دید بسیاری از افراد پوشیده بماند انتخاب پیمانکار جهت بازسازي خانه در مشهد است . فراموش نکنید یک پیمانکار خوب باید شرایطی را داشته باشید

در نظر داشته باشید که برای که شما برای انجام عملیات جزئی ساختمان نیازی به انتخاب پیمانکار ندارید و هزینه ای پرداخت کنید لذا هنگامی باید به دنبال یک پیمانکار مناسب که عملیات بازسازي نیاز به طراحی و پیاده سازی اصولی دارد .

شما میتوانید برای انتخاب یک شرکت یا شخص دارای صلاحیت از افرادی کمک بگیرید که تجربه کافی را در این حوزه داشته اند یا توانسته اند آثار ارزشمندی را خلق و ایجاد کرده باشند .

از دیگر مواردی که باید در حین انجام عملیات بازسازي منزل به میزان قابل توجهی دقت شود هماهنگی و بهره گیری از ارائه هزینه های بهینه شده توسط پیمانکار است .

پیشنهاد ما به شما

انجام یک عملیات زیباسازی ، بازسازي ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی یک واحد مسکونی یا اداری تجاری نیازمند انتخاب یک تیم هماهنگ و دارای مهارت میباشد . ما در گروه معماری و بازسازی رویناک تمامی فعالیت خود را متمرکز کرده ایم تا ۲ عاملی که همیشه در خلاف جهت یکدیگر حرکت می کردند ، یعنی قیمت و کیفیت را یک سو کنیم .

رویناک بازسازي یک ساختمان را فقط از جنبه های معماری در نظر نمیگیرد و سایر مواردی که باید در بازسازی در نظر گرفته شوند را بررسی میکند برخی از این موارد عبارتند از :

 • تطبیق طرح و سبک های بازسازي با سبک های بین المللی
 • استفاده از متریال با قیمت مناسب و کیفیت فوق مطلوب
 • اصول روانشناسی رنگ و پالت چینی
 • قواعد چیدمان ، قرارگیری متریال و لوازم
 • قوانین و قواعد فنگ شویی
رویناک

در صورتی که نیاز به بازسازی یک بنا در شهر مشهد  اعم از مسکونی ، تجاری و اداری را در دستور کار خود دارید میتوانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کرده راهنمایی های لازم را دریافت کنید .

از طریق لینک مقابل با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان ما مشاوره بازسازی دریافت کنید .